KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 9963783
nr 996 3783
Skulptur
fågel, keramik, signerad, längd: 18 cm
Kondition: små nagg
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 23 november 2015
kl 18:34:48
23/11 11:30:16
Tilgman Keramik